Kontakt

Kontakt

Sprzedaż samochodów

Maciej Mindowicz
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Maciej Mindowicz

Telefon: 71 352 81 90 wew. 1
500 203 764

Email: maciej.mindowicz@jmauto.subaru.pl

Serwis

Michał Borkowski
OBECNY
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Michał Borkowski

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl

Paweł Maruszak
OBECNY
Certyfikowany doradca serwisowy

Paweł Maruszak

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl

Marek Jasiak
OBECNY
Dyrektor serwisu

Marek Jasiak

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2

Email: marek.jasiak@jmauto.subaru.pl

Ubezpieczenia

Joanna Jadowska
OBECNY
Dyrektor zarządzający / Agent ubezpieczeniowy

Joanna Jadowska

Telefon: 71 352 81 90 wew. 1
502 487 521

Email: ubezpieczenia@jmauto.subaru.pl

Części zamienne i akcesoria

Michał Borkowski
OBECNY
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Michał Borkowski

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: czesci@jmauto.subaru.pl

Blacharnia i lakiernia

Marta Oleś
OBECNY
Specjalista ds. likwidacji szkód

Marta Oleś

Telefon: 71 342 47 20
576 688 528

Email: szkody@jmauto.subaru.pl

Marek Jasiak
OBECNY
Dyrektor serwisu blacharsko-lakierniczego

Marek Jasiak

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2

Praca

Subaru JM Auto
OBECNY

Subaru JM Auto

Telefon: 71 352 81 90 wew.14

Email: praca@jmauto.subaru.pl

Jak do nas dotrzeć?

JM Auto Sp. z o.o.

50-424 Wrocław

Krakowska 1

Sprawdź mapę dojazdu

JM Auto Sp. z o.o.

50-424 Wrocław

Krakowska 1

Salon

Telefon: 71 352 81 90 wew. 1

Email:salon@jmauto.subaru.pl

pon - pt: 09:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00

Serwis

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2

Email:serwis@jmauto.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00

Likwidacja szkód / Serwis blacharsko-lakierniczy

Telefon: 576 688 528

Email:szkody@jmauto.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 16:00