Moje używane Subaru

Moje używane Subaru

Chcesz kupić używane Subaru?

Zakup Subaru to wyjątkowa chwila, bo… Subaru to wyjątkowy samochód. Znalazłeś interesujący egzemplarz ale nie jesteś pewien jego stanu technicznego? Jeśli chcesz je dokładnie sprawdzić, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty PRZEGLĄD PRZED ZAKUPEM. Przeglądy wykonywane są przez certyfikowanych i doświadczonych mechaników Subaru w zakresie podstawowym lub rozszerzonym.

Sprawdź też naszą ofertę rekomendowanych samochodów używanych w dziale handlowym Subaru JM Auto Wrocław. Oferujemy samochody dostępne natychmiast oraz na zamówienie.

Masz używane Subaru?

Każdy samochód Subaru, niezależnie od modelu, wieku i przebiegu jest wyjątkowy. Ukochany „Foryś”, klasyczna Impreza lub zapracowany Outback? Wszystkie one zasługują na opiekę specjalisty.

  • Znamy się na Subaru lepiej niż nieautoryzowany serwis. Nieustannie szkolimy się i podnosimy kwalifikacje. Mamy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i ogromne doświadczenie praktyczne w serwisowaniu wszystkich modeli Subaru. I najważniejsze - samochodami Subaru przejechalismy setki tysięcy kilometrów - znamy je na wylot!
  • Stosujemy oryginalne części zamienne, żeby oszczędzić ci kłopotu. Oryginalne - znaczy doskonale dopasowane, trwalsze od zamienników i bezpieczne. W dłuższej perspektywie takie rozwiązanie jest tańsze. Aby Twoje Subaru pozostało bezawaryjne i bezpieczne.
  • Za obsługę serwisową nie zapłacisz więcej, korzystając z pakietu rabatów dla stałych Klientów czy akcji specjalnych. W komfortowych warunkach możesz zaczekać na swój samochód lub wynająć auto zastępcze. Pokażemy Ci nowości i chętnie porozmawiamy o samochodach, które kochamy.
  • Serwisowanie w Autoryzowanym serwisie podnosi wartość Twojego Subaru - jest ważnym elementem wyceny i oceny samochodu przy jego odsprzedaży. Stanowi rekomendację dla nabywcy.

Po prostu przyjedź do serwisu Subaru JM Auto i sprawdź nas. Zapraszamy.

Zrób przegląd i odbierz bezpłatną Gwarancję Mobilności

Sprawdź wyjątkowe korzyści wynikające z serwisowania Subaru w autoryzowanym serwisie: GWARANCJA MOBILNOŚCI SUBARU

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Michał Borkowski
OBECNY
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Michał Borkowski

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl

Paweł Maruszak
OBECNY
Certyfikowany doradca serwisowy

Paweł Maruszak

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl