Szkoła Jazdy Subaru - JM Auto sp. z o.o.
Szkoła jazdy Subaru

Szkoła jazdy Subaru

Szkoła Jazdy Subaru

powstała w  2000 roku i jako pierwsza w Polsce, markowa szkoła doskonalenia techniki jazdy zyskała zdecydowanie szerszą popularność. Przyczyniła się do tego renoma oraz legendarny klimat marki Subaru. Szkoła Jazdy Subaru to oferta dla osób oczekujące profesjonalnych kursów bezpiecznej jazdy na poziomie podstawowym oraz programu dla kierowców chcących trenować na wyższych etapach wtajemniczenia. Na długiej liście współpracowników i instruktorów SJS, jest wielu doskonałych zawodników, w tym eksperci jazdy samochodami Subaru, znani ze startów w Subaru Poland Rally Team:

  • Kajetan Kajetanowicz - dwukrotny rajdowy Mistrz Europy FIA, czterokrotny rajdowy Mistrz Polski
  • Wojtek Chuchała - Mistrz Europy ERC2 i rajdowy Mistrz Polski 2014

Zapraszamy do udziału w szkoleniach finansowanych przez Subaru Import Polska, przygotowanych we współpracy z naszymi ekspertami.

SJS

Więcej informacji o Szkole Jazdy Subaru - cennik, szczegółowe programy szkoleń oraz dostepne terminy szkoleń znają Państwo na Strona oficjalna SJS

Więcej informacji o warunkach i dostepnych szkoleniach dla właścicieli Subaru: Szkolenia Subaru

"Wszyscy jesteśmy ludźmi aktywnymi. Podnosimy nasze zawodowe kompetencje, zaliczamy kolejne kursy, uczymy się języków obcych. Poświęcamy na to dużo czasu i pieniędzy. Czy zastanawiali się Państwo, jak niewiele robimy dla doskonalenia umiejętności powszechnej ale niezwykle istotnej w naszym życiu?  Umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu. Spędzamy w nim dużą część naszego życia. Codzienna jazda do szkoły, pracy, wspólne wypady za miasto czy rodzinne wakacyjne wyprawy - zawsze powinny mieć bezpieczny finał. Każdy doświadczony kierowca jeździ coraz pewniej... i często mniej bezpiecznie. Utrwala błędne nawyki i żyje w przekonaniu, że jest świetnym kierowcą. Do momentu, kiedy jedna zaskakująca sytuacja na drodze boleśnie zweryfikuje jego umiejętności. Gorąco polecam, aby pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach sprawdzić się za kierownicą, znaleźć swój limit i poznać dobry styl prowadzenia Subaru. Jestem przekonany, że wizyta w Szkole Jazdy Subaru da Państwu wiele pozytywnej energii."

Jarosław Baran
dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy FIA | Prezes Zarządu Subaru JM Auto Wrocław

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Maciej Mindowicz
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Maciej Mindowicz

Telefon: 71 352 81 90 wew. 1
500 203 764

Email: maciej.mindowicz@jmauto.subaru.pl