Ogrzewanie postojowe Webasto

Ogrzewanie postojowe Webasto

Webasto. Ogrzewanie postojowe dedykowane dla Twojego Subaru

Wsiądź do przyjemnie rozgrzanego samochodu i korzystaj z zalet ogrzewania postojowego. Zadbaj o Siebie, o środowisko i silnik Twojego samochodu. Rozpocznij dzień w dobrym nastroju i prowadź bezpiecznie. Montaż dedykowanego urządzenia w Autoryzowanym Serwisie Subaru nie ogranicza gwarancji pojazdu.

Oszczędzaj czas. Po prostu wsiądź i jedź komfortowo

Dzięki ogrzewaniu postojowemu oszczędzasz czas. Gdy Twój sąsiad odśnieża właśnie swój samochód i skrobie szyby, Ty już z samego rana możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem panującym wewnątrz swojego Subaru. Wybierz rodzaj obsługi ogrzewania postojowego. Uaktywnianie zdalne przy pomocy pilota, przez telefon komórkowy lub zegar – każdy sposób zapewnia wyjątkowy komfort!

Bez usuwania szronu. Bezpieczeństwo dzięki dobrej widoczności

Dzięki ogrzewaniu postojowemu zapewniona jest doskonała widoczność od samego początku – bez usuwania lodu i szronu! Nie występuje także niebezpieczne zawilgocenie i ponowne zamarzanie szyb od wewnątrz.

Ciepło już podczas wsiadania

Zdrętwiałe palce, dreszcze w wyniku zimna, zimne stopy i siedzenia należą do przeszłości. Wewnątrz pojazdu od momentu uruchomienia panuje przyjemna temperatura. W chłodne dni możesz także zrezygnować z wkładania grubych ubrań, które przeszkadzają w prowadzeniu pojazdu. Ogrzewanie postojowe oferuje coś więcej niż tylko ciepło zimą. W lecie wprowadza do zaparkowanego samochodu powietrze z zewnątrz, ochładzając w ten sposób wnętrze pojazdu. Koniec z temperaturami jak w piekarniku i gorącym powietrzem!

Oszczędność i ochrona silnika

Zużycie paliwa wzrasta tylko nieznacznie, ponieważ paliwo zaoszczędzone na skutek uruchamiania wstępnie rozgrzanego silnika kompensuje prawie całkowicie zużycie w fazie ogrzewania. Ile faktycznie kosztuje eksploatacja ogrzewania postojowego: Ogrzewanie postojowe przy silniku benzynowym to około 77 groszy (przy cenie 4,50 PLN/litr i 20 minutowym okresie ogrzewania). Ogrzewanie postojowe przy silniku wysokoprężnym to koło 46 groszy (przy cenie 4,25/litr i 20 minutowym okresie ogrzewania). Każde uruchomienie zimnego silnika, na które narażasz swój pojazd, w znaczny sposób obciąża silnik. Ogrzewanie postojowe ochrania silnik redukując w ten sposób jego zużycie i pomaga uniknąć napraw.

Praktyczna ochrona środowiska

Dzięki ogrzewaniu postojowemu ochrania się silnik, własną kieszeń i naturę. Dzięki wstępnemu rozgrzaniu silnika redukowane są w znacznym stopniu emisje substancji szkodliwych. W silniku o zapłonie iskrowym emisja CO może być mniejsza o około 44%, a w silniku z zapłonem samoczynnym o około 33%.
Więcej informacji na temat działania urządzenia jest dostępne na stronie: www.webasto.pl

Zobacz film przedstawiający działanie systemu Webasto:


Zapytaj o urządzenie dedykowane do Twojego modelu Subaru. 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Maciej Mindowicz
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Maciej Mindowicz

Telefon: 71 352 81 90 wew. 1
500 203 764

Email: maciej.mindowicz@jmauto.subaru.pl

Michał Borkowski
OBECNY
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Michał Borkowski

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl

Paweł Maruszak
OBECNY
Certyfikowany doradca serwisowy

Paweł Maruszak

Telefon: 71 352 81 90 wew. 2
500 022 664

Email: serwis@jmauto.subaru.pl